Cytaty

Ikona jest widzialnością niewidzialnego i nie mającego obrazu, ale przedstawianego w sposób cielesny ze względu na słabość naszego rozumienia.

Cześć oddawaną ikonom w Kościele porównać można do gorejącej świecy, której płomień nigdy nie gaśnie. Zapalona nie ręką człowieka-nie przestaje płonąć na wieki.

Ikona jest swego rodzaju oknem prowadzącym ku światu duchowemu.(...) Ikona - to dzieło bardziej modlitewne niż artystyczne. Ikona tworzona jest przez modlitwę i dla modlitwy.

Przemienienie Pańskie Jest 2 produktów.

  • Ikona Przemienienie Pańskie - ręcznie pisana przez Ikonografa:Wielkość: 33x40Technika: tempera jajowaMateriał: deska lipowa, kowczeg, szpongi dęboweZłocenia: tło, aureole - złoto 24 karatoweDostępność: na zamówienie, czas oczekiwania 6-12 tyg. Pytania? Zadzwoń: 519 186 774

  • Ikona Przemienienie Pańskie - ręcznie pisana przez Ikonografa:Wielkość: 33x40Technika: tempera jajowaMateriał: deska lipowa, kowczeg, szpongi dęboweZłocenia: tło, aureole, asist - złoto 24 karatoweDostępność: na zamówienie, czas oczekiwania 6-12 tyg. Pytania? Zadzwoń: 519 186 774